OGŁOSZENIE

„Przedsiębiorstwo Usług Wodnych i Sanitarnych Sp. z o.o. w Nowogardzie   poszukuje pracownika  na stanowisko: kierowca operator samochodu specjalnego

Kwalifikacje zawodowe:
- Wymagane  aktualne prawo jazdy kategorii C+E

Doświadczenie: praca  min. 3 lata  na stanowisku kierowcy.

Wymagania: Wymagane  posiadanie  świadectwa kwalifikacji zawodowej na stanowisku kierowcy , zaświadczenie na przewóz rzeczy, orzeczenie psychologiczne.

Główne zadania, obowiązki oraz zakres odpowiedzialności:
-  ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji pojazdem specjalnym  DAF oraz  wywóz nieczystości płynnych.

Kandydatom oferujemy:
- Zatrudnienie na umowę o pracę

Nie odsyłamy nie wykorzystanych ofert.

 OGŁOSZENIE

Przedsiębiorstwo Usług Wodnych i Sanitarnych Sp. z o.o. w Nowogardzie poszukuje pracownika na stanowisko:

PRÓBOBIORCA – KIEROWCA   Miejsce wykonywanej pracy:

  • Laboratorium Badawcze ul.  Boh. Warszawy 34 w Nowogardzie

  Wymagane kwalifikacje zawodowe:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie w kierunku technicznym: chemia, ochrona środowiska,
  • Prawo jazdy kat. ”B” plus psychotesty
  •  Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  Doświadczenie:

  • Mile widziane doświadczenie

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pracę w stabilnej firmie

Na ofercie prosimy załączyć klauzulę o następującej treści „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883”.

Nie odsyłamy niewykorzystanych ofert.